Allium - Gladiator - 3 bollen - BIO
 
             
                     
                    SKU: BB3013-3STK
Allium Gladiator is een hoge sierui tot 130 cm met compacte paarsrode bloemen. Ideaal voor borders, bloemenweides en als snijbloem.
Op voorraad
De Allium ‘Gladiator’ is een indrukwekkende sierui die tot 130 cm hoog kan worden. De stevige stelen dragen grote, compacte bloemhoofdjes van 12–15 cm doorsnee, waardoor de plant prachtig overeind blijft staan en geschikt is als verse of droge snijbloem. De bloemkleur varieert tussen zacht-paars, lila en paars-roze, en voegt een speelse en elegante touch toe aan de tuin.
Gladiator bloeit relatief vroeg voor een sierui, vanaf eind mei, en is perfect te combineren met hogere vaste planten zoals Hosta, Persicaria of Ligularia, maar ook in een bloemenweide met bijvoorbeeld margrieten. De kleine, grasachtige bladeren vergelen al voor de bloei, waardoor de bloemen optimaal zichtbaar zijn.
Deze bladverliezende en winterharde Allium houdt van een zonnige standplaats met goed doorlatende grond en trekt bijen en vlinders aan. Een bijzondere blikvanger in borders, rotstuinen, natuurlijke plantpatronen en bloemenweides. De variëteit is in 1981 door W. Hey geregistreerd en staat bekend om zijn robuustheid en spectaculaire bloemhoofden.
| SKU | BB3013-3STK | 
|---|---|
| Bloeiperiode | Laat voorjaar (mei-jun) | 
| Plantdiepte | 15 cm | 
| Bloembollen aantal stuks per verpakking | 3 bollen | 
| Bloembollen geschikt als potplant | Nee | 
| Tussenafstand | 15 cm | 
| Bloembollen_snijbloem | Nee | 
| Bloembollen bijvriendelijk | Ja | 
| Plantperiode | september, oktober, november | 
| Bloembollen geurend | Nee | 
| Bloembollen winterhard | Ja | 
| Biologisch/biodynamisch | Biologisch | 
| Hoogte | 120-130 cm | 
| Bloembollen verwilderend | Ja | 
| Omtrek bol | 16/+ | 
| Bloembollen Latijnse naam | Allium | 
| Leveringstermijn | In voorraad | 
 
        Allium - Gladiator - 3 bollen - BIO
